- Властивості препарату трінефрон здоров’я капсули, 60 шт.
- Діюча речовина: золототисячник, корінь любистка, листя розмарину
- Торгова назва: Тринефрон.
- Країна виробник Україна, ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».
- Рецептурна відпустка: Без рецепта.
- Лікарська форма: Капсули №30 (10х3), №60 (10х6) у блістерах.
- Кількість в упаковці — 60 шт.
- Форма випуску: Капсули.
- Спосіб введення: орально.
- Упаковка: По 60 капсул у блістерах у коробці.
- Кому можна: Алергікам, з обережністю Діабетикам, з обережністю Водіям.
- Дозволено: Вагітним, з обережністю матерям що годують, дітям з 12 років.
Скільки днів пити Тринефрон, як приймати?
Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям старше 12 років – по 2 капсули 3 рази на добу (загальна добова доза – 6 капсул). Капсули слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини (наприклад, склянку води). Одночасно із застосуванням препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат добре переноситься, його можна призначати тривалий термін.
Навіщо призначають Тринефрон?
Цей препарат застосовуют в урології, для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів.
Фармакодинаміка
Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, виявляють комплексну активність, яка проявляється у протизапальну, антиоксидантну, спазмолітичну та знеболювальну дію. Також препарат має антибактеріальні та діуретичні ефекти, зумовлені речовинами, що містяться в рослинних компонентах препарату.
Показання
Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів.
Профілактика утворення сечового каміння, у тому числі і після їх видалення.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин сімейства Парасолькові (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, і до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель).
Виразкова хвороба у стадії загострення.
Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій невідомі.
У разі потреби одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.
Особливості застосування
У разі продовження лихоманки, спазмів, появи крові в сечі, розладів сечовипускання та гострої затримки сечі необхідно негайно звернутися до лікаря.
Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати препарат.
До складу препарату входить барвник Жовтий захід FCF (Е110), який може спричинити алергічні реакції.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи роботі з механізмами
Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом чи працювати з механізмами.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Вагітність
Досвід спостережень за вагітними жінками вказує на відсутність ризику пороків плода або фетальної/неонатальної токсичності капсул. Відомо, що у експериментальних дослідженнях не отримано жодних ознак репродуктивної токсичності. Застосування препарату під час вагітності можливе після консультації з лікарем.
Годування груддю
У зв’язку з відсутністю даних про попадання препарату або його метаболітів у грудне молоко ризик для немовлят не може бути виключений. Тому не слід застосовувати під час годування груддю.
Спосіб застосування та дози
Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям старше 12 років – по 2 капсули 3 рази на добу (загальна добова доза – 6 капсул). Капсули слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини (наприклад, склянку води). Одночасно із застосуванням препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат добре переноситься, його можна призначати тривалий термін.
Діти
Препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.
Передозування
Випадки отруєння препаратом через передозування невідомі.
Терапія: симптоматична.
Побічні реакції
Часто виникають порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції при підвищеній чутливості до компонентів препарату, включаючи кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри.
У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.
Дуже гарний препарат. Максимально ефективний.
Всім доброї доби! Сьогодні хочу розповісти про препарат Трінефрон. Цей препарат є аналогом Канефрона, за складом та за дією. Тільки його вартість трохи нижча за імпортні таблетки.
Також відрізняються вони за розміром, Канефрон виробляється у видн маленьких таблеток, а Тринефрон у вигляді капсул, середнього розміру. Склад капсул вказаний в інструкції та на кожному блістері, він натуральний.
Мені лікар призначив Канефрон, але його приймати потрібно довго, тому, щойно закінчилася його упаковка, вирішила спробувати, як діятиме наш аналогічний препарат. Жодних змін у гірший бік не побачила, набряклість не з’явилася, нирки не турбували. Не стверджуватиму, але мені здалося, що обидва препарати діють однаково.
Вартість пакування на 60 капсул становить 165 гривень. Дякую за увагу!
Усім привітик!
Знову наздогнала мене неприємна болячка під назвою цистит, тобто запалення сечового міхура. Здивувалася я чимало – ніщо того не віщувало, не застуджувалася, солоного та кислого не їла. Спочатку намагалася гріти грілкою, але цей метод вкрай мало допомагає, якщо не сказати, що шкодить (у деяких випадках). Попросила купити мені ліки. Звичайно, як і в минуле загострення, я вирішила взяти пігулки «Нітроксолін» (у цьому відгуку докладна історія моїх минулих «злочинів», а також інформація про хворобу, кому цікаво), чайок «Нефрофіт» (правильніше його назвати трав’яним збором у пакетиках) та — «Трінефрон». Я й минулого разу їм лікувалася, але відгук не писала (розповіла лише про «Уролесану»). Пора заповнювати прогалини, раз так доля вирішила — я знову прихворіла і купила ці капсули.